SOCIAL MEDIA MANAGERT KERESÜNK!

Marketing ügynökségünkbe SOCIAL MEDIA MANAGER kollégát keresünk, hibrid munkavégzéssel.

Mik lesznek a feladataid?

  • Ügyfelek social tartalomnaptárának megalkotása;
  • Social bejegyzésekhez szövegírás;
  • Social kreatívok szerkesztése;
  • Social bejegyzések rendszeres időzítése;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Mit várunk el tőled?

  • Kimagasló írás- és tartalomgyártási készség, jó vizuális látásmód;
  • Jó érzék a digitális és vizuális trendekhez a közösségi média területén, érdeklődés a közösségi média platformok iránt;
  • Kezdeményezőkészség és önálló feladatvégzés;
  • Canva, CapCut, ChatGPT gyakorlati ismerete;
  • Precíz, pontos munkavégzés, ügyfeleink igényeinek szem előtt tartásával;
  • Határidők betartása.

További előnyt jelent:

  • Ügynökségi vagy ügyfél tapasztalat
  • Angol nyelvtudás külföldi ügyfeleink posztjainak kezeléséhez

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatodnak megfelelő, versenyképes jövedelem;
  • Heti 20-30 órás munkaviszony;
  • Folyamatos előléptetési lehetőség egy dinamikusan növekvő cégben, ahol még lehetsz Te az alapember;
  • Mentorálással támogatott szakmai fejlődés;
  • Hibrid munkavégzés (heti 2 nap home office);
  • Csendes, igényes munkakörnyezet a III. kerületi irodánkban;
  • Változatos és izgalmas reklámügynökségi feladatok;
  • Vidám légkör, csapatépítő programok;
  • 100%-ban fiatalos csapat.
social media manager álláslehetőség

  1. Töltsd ki az adataid.
  2. Írd le néhány mondatban, hogy miért Téged válasszunk illetve, hogy milyen tapasztalatod van.
  3. Csatold fényképes önéletrajzod.

III. kerületi irodánk

Less be a színfalak mögé

Ügyfeleink

Ügyfeleink közül néhány:

Booster Referenciak 1
Booster Referenciak 2
Booster Referenciak 5
Booster Referenciak 3
Booster Referenciak 6